O okýnku

Co si dáte v "okýnku"?

Každý všední den pro vás máme espresso, lahodné capuccino, caffè latte nebo moderní flat white. Děláme i batch brew (překapávanou kávu). To vše z výběrové kávy od brněnské pražírny Fiftybeans coffee. Ke kávě máme buchty, kynuté koláče, croissanty, kroláče, financiérky.

Sezónní nápojová menu

Na jaře je nabídka obojetná. Pravá strana (na ledu) když je sluníčko a levá se hodí když je nevlídno.

V létě je letních speciálů plný okýnko! Spousta nápojů na bázi espressa (espresso tonic, ledové caffè latte, pravé řecké frappé...) nebo Matcha tea (ledové Matcha latte, Matcha mango na led...). Speciál speciálů je mango shot nebo espresso gin & tonic.

Na podzim si můžete ladit chutě na zimu s našimi perníkovými verzemi káv nebo už lehce zimní horkou čokoládou.

V zimě zase máme zimní speciály na zahřátí. Horká čokoláda z pravé čokolády a můžete si přidat i griotku nebo Amaretto. A svařák, ten vám připravíme, volitelně, s trochou tuzemáku.

Kávová a speciální nabídka

Tak co? Jste zvědaví? Stavte se!


Trocha historie "okýnka"

Začalo to v roce 2015. Honza Komárek otevřel okýnko Komár kafe. Zavedl na Lesné super buchty, super kávu a bezva pohodu. Poté odešel do většího.

My od 6. 2019 pokračujeme v tom co "Komár" začal... Pořád platí, že věci, které zde dostanete, jsou připravované s láskou a radostí. Vítáme u "Okýnka" každého, kdo má rád kávu a nezkazí radost sobě ani ostatním... tak se těšíme na setkání!